FO Patchcord SM DX LC-SC 9/125 1 mb
  • Produkt firmy ALANTEC nr FOC-LCSC-9SMD-1
  • Patchcord jednomodowy - single mode (SM) - z dwóch stron zarobiony złączami LC i SC, służy do połączeń pomiędzy urządzeniami w punktach krosowych oraz urządzeń abonenckich opartych na technologii światłowodowej.
FO Patchcord SM DX LC-SC  9/125 1 mb
39,21 zł27,45 zł
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel